Czym jesteś zainteresowany?

PolecamGołębie Pocztowe - Najlepszy Portal O Gołębiach
Kiedy samica znosi drugie jajko?

Samica znosi drugie jajo, okolo dwie doby od zniesienia pierwszego.Na drugi dzie? po pierwszym czyli jak zniesie pierwsze w pon to drugie w sr. Nie raz sie zdarza, ze samica znosi tylko jedno jajko. Nie nale?y sie tym te? martwi?. Czesto jest tak, ?e samica zgubi jajko w polu czy na zewn?trz, lub st?ucze je w go?ebniku, a skorupki wynisie na zewnatrz.

 

NOWE FORUM O GOŁĘBIACH

Z wielką radością informuje wszystkich hodowców gołębi o uruchomieniu nowego Forum o gołębiach. Zachętam wszystkich fanów gołębi do rejestracji oraz udziału w rozmowie na forum. Na forum dowiesz się wszechstronnych informacji na temat hodowli gołębi pocztowych, budowy gołębników itp.Filmy o gołębiach

Interesujesz sie gołębiami i chciałbyś poprawić lotowania swoich gołębi, spowodować, że Twoje gołębie pocztowe staną się silniejsze? Zobacz nowe filmy o gołębiach na, których pokazane są gołębniki oraz najnowsze techniki chowu. Zachęcamy do ich obejrzenia. Stanowią one ciekawą dokumentacje dla każdego gołębiarza!


Loty Gołębi pocztowych

Jeżeli chciałbyś, aby Twój gołąb woził udział w darmowych lotach gołębi pocztowych zgłoś się do nas. Regularnie organizujemy loty z Niemiec.