Czym jesteś zainteresowany?

PolecamGołębie Pocztowe - Najlepszy Portal O Gołębiach
Kiedy szczepi? go??bia?

Pierwsze szczepienie powinno by? przeprowadzone w 4 - 6 tyg. ?ycia szczepionk? przypisan? przez lekarza weterynarii. W hodowlach, gdzie podejrzewamy cirkowiroz? zaleca si? szczepienie ju? w 4 tyg. ?ycia go??bia.

Drugie szczepienie przeprowadzone powinno by? po 3 - 4 tyg. od pierwszego. Zalecane te? jest szczepienie ospie go?ebi (w inne miejsce, najlepiej podskrne w udo).

 

NOWE FORUM O GOŁĘBIACH

Z wielką radością informuje wszystkich hodowców gołębi o uruchomieniu nowego Forum o gołębiach. Zachętam wszystkich fanów gołębi do rejestracji oraz udziału w rozmowie na forum. Na forum dowiesz się wszechstronnych informacji na temat hodowli gołębi pocztowych, budowy gołębników itp.Filmy o gołębiach

Interesujesz sie gołębiami i chciałbyś poprawić lotowania swoich gołębi, spowodować, że Twoje gołębie pocztowe staną się silniejsze? Zobacz nowe filmy o gołębiach na, których pokazane są gołębniki oraz najnowsze techniki chowu. Zachęcamy do ich obejrzenia. Stanowią one ciekawą dokumentacje dla każdego gołębiarza!


Loty Gołębi pocztowych

Jeżeli chciałbyś, aby Twój gołąb woził udział w darmowych lotach gołębi pocztowych zgłoś się do nas. Regularnie organizujemy loty z Niemiec.